Point Blank Nedir. Nasıl Oynanır

Point blank

Dünyada 60 milyondan fazla kullanıcısı olan Point Blank Tamamen türkçe ve ücretsiz bir Fps oyunudur.  Point blank tamamıyla türkçedir yani radyo mesajlarından menülere ve seslendirmesine kadar herşeyiyle türkçedir buda oyunu daha iyi anlamamıza olanak sağlamaktadır. Bu oyun okadar tutlmaktadır ki çeşitli turnuvalar düzenlenmekte ve belli miktarda ödül bile verilmektedir hatta geçtiğimiz yıl endonezyada türkiyeninde katıldığı bir turnuva düzenlendi ve 30.000$ lık bir ödül verildi türkiye kazanamadı ama yinede iyi bir derece aldılar.

Oyunun Ekran Görüntüleri

Point blank

Point Blank

Point Blank

Nasıl Oynanır. ve Rütbe sistemi nedir

Oyuna Kayıt Olarak ve Oyunu indirerek başlarsınız oyunu indirip kurduktan sonra kayıt olmuş olduğunuz id ile giriş yaparsınız. Oyun Counter Strike Oynayanların zorlanmayacağı türden bir oyundur.Belli başlı Modlar vardır bu modları harita olarak değerlendirebiliriz bu modları seçerek diğer oyuncuların bulunduğu alana gideriz ve grup savaşına dahil oluruz. Oyuna Askeri Öğrenci Rütbesiyle başlarsınız ve Genel kurmay başkanlığına kadar yükselme olanağınız vardır oyunun en çok sevilme nedenlerinden de bir tanesidir rütbe sistemi.

Rütbe Sistemi Şu Şekildedir.

Poin Blank

Point Blank

Point Blank

Point Blank

Point Blank

Point Blank

Çeşitli Görev kartları Alarak ve bu görevleri yaparak Rütbe kazanabilirsiniz.

Oyunda bir Çantamız mevcut ve bu çanta içine satın alabildiğimiz silahları koyabiliriz (Taarruz Tüfeği, Hafif Makinalı Tüfek, Keskin Nişancı Tüfeği, Pompalı Tüfek, Ağır Makinalı Tüfek ve tek ve çift el tabancalar) Oyun esnasında bu çantadan bulunduğumuz pozisyona göre silah değiştirebilir Uzak menzilli kısa menzilli Yada bomba atabiliriz, yani oyun esnasında tek bir silah la değil çantamızdaki tüm silahları kullanabiliriz Oyunun Resmi Sitesi Aşağıda verilmiştir. İyi Oyunlar

Point Blank Resmi Web Sayfası İçin Tıklayınız….

Yazan: OyunKaptanı

Reklamlar